uluçay yatçılık - istanbul teknede iftar , iftar istanbul , istanbul iftar mekanları , teknede iftar
uluçay yatçılık - istanbul teknede iftar

358

0532 416 12 87 - 0534 735 64 68

bogaztekneturu@gmail.com

istanbuliftarmekanlari.com

Büyükdere Cad. Bentek İş Merkezi No : 47 Kat : 6 Daire : 609 Mecidiyeköy / ŞİŞLİ / İSTANBUL

İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası, ruhu dinlendiren havası ve leziz mutfağı ile HELİOS MARMARA YATÇILIK, özel davetleriniz ve davetlileriniz için sizlere yıldızların altında zengin bir iftar sofrası vaat ediyor. Boğaz’da iftarın tadı, başka hiçbir yerde yok! Boğaz’ın ihtişamı, Ramazan’ın bereket dolu ruhu, lezzetli yemekler ve tüm sevdikleriniz bir arada!

Camiler, Saraylar, Kız Kulesi, Rumelihisarı gibi İstanbul’un eşsiz kıyılarında gezinirken, Erguvan kokuları eşliğinde yemeğinizi yiyebilir, hafif müzik sayesinde karadan uzakta sonsuz mavilikte dinlenebilirsiniz. Boğaz’ın mavi sularında yorgunluğunuzu atabilir, dinlenmiş ve yenilenmiş bir akşam geçirebilirsiniz.

Teknede iftar açmak, yıldızlar eşliğinde leziz mutfağımızdan seçmeler ile keyiflenmek ve gökkubbe altında içeceğinizi yudumlamak istemez misiniz? Sevdikleriniz ya da davetlileriniz ile birlikte Boğaz havası alarak teknede iftar verebilirsiniz.

Teknede iftar davetinizi ister grup halinde ister özel olarak kiralama yapabilme imkanına sahipsiniz. Kapalı mekanlardan sıkıldıysanız, farklı bir organizasyon planlıyorsanız HELİOS MARMARA YATÇILIK, yüksek standartlarda uygun maliyet ile kaliteyi sunar. İstediğiniz saatler arasında kiralama yaparak belirlediğiniz kadar turu sürdürebilirsiniz.

Tekne turu ile şirket gezileri organizasyonları için tekne ya da yatları süresiz olarak kiralama imkanına sahipsiniz. Saatlik, günlük ya da gecelik olarak kiralama olanağı veren HELİOS MARMARA YATÇILIK  en güzel anlarınızı kusursuz kılıyor.

Tekne ile şirket gezileri fiyatları ve tekne rezervasyonlarınız için bizimle iletişime geçin!


teknede iftar
ankara iftar