İstanbul boğaz turu farkıyla teknede iftar yemeği ayrıcalığı
İstanbul boğaz turu farkıyla teknede iftar yemeği ayrıcalığı

332

0532 416 12 87 - 0534 735 64 68

bogaztekneturu@gmail.com

istanbuliftarmekanlari.com

Büyükdere Cad. Bentek İş Merkezi No : 47 Kat : 6 Daire : 609 Mecidiyeköy / ŞİŞLİ / İSTANBUL

Her yıl popülaritesini bir kademe daha yukarı çekmeyi başarabilen boğaz turları, büyük bütçeli organizasyonlardan, iş toplantılarınıza, özel gecelerinizden, düğünlere ve daha birçok farklı alanda sizlere hizmet etmeye devam ediyor.

Boğaz'ın etkileyici güzelliği ile iç içe olabileceğiniz bu turlarda kendinize özel tur planı hazırlayabilir veya tur şirketlerinin standart paket avantajlarını kullanabilirsiniz. Turlar esnasında birçok farklı şey yaşabilirsiniz. İsterseniz eğlence düzenleyebilir, isterseniz havuzlu yatlardan tercih edip boğaz manzarası ile yüzebilirsiniz.

Boğazda turu esnasında, teknede nişan da yapabilirsiniz. Nişanın yanında; nikah ve doğum günü partilerinizi de turlarda organize edebilirsiniz. Özel gecelerin anlamlı olmasını isteyen, unutulmamasını isteyen kişiler böyle geceler için tekne organizasyonları düzenlemekteler. Ayrıca Ramazan ayında teknede iftar yemeği organize ederek orucunuzu çok daha özel bir ortamda açabilirsiniz.
 

Sizlere birçok farklı alternatif sunan tur şirketlerine başvurarak, istediğiniz saatte boğaza açılabilirsiniz. Romantik bir akşam yemeği yiyebilir, evlilik teklifleri yapabilirsiniz. Boğazın kitaplara, cümlelere pelesenk olmuş güzelliği ile eşinize veya partnerinize duygusal anlar sunabilirsiniz. Boğaz turları için şirketler birçok özellik kullanmasına rağmen, isterseniz yemek seçimi yapabilir ve onlarca farklı zengin menüden faydalanabilirsiniz.
 
Bununla birlikte boğaz turu esnasında birçok farklı etkinlikte yapabilirsiniz. İsterseniz arkadaşlarınızla eğlenin, isterseniz ailenizle romantik bir yemek yiyin, partiler düzenleyin; isterseniz ortaklarınızla veya iş yapacağınız kişilerle son derece lüks bir ortamda boğaz manzarası içerisinde iş toplantılarını boğazda yat gezileri olarak düzenleyin.
 
Turlara olan ilginin her geçen gün artması nedeniyle tur şirketleri de olduğu gibi kalmamakta ve sürekli kendilerini yenilemektedirler. Fakat insanlar sürekli farklı istekler bildirmekte ve tur şirketleri de bu isteklere kayıtsız kalmamaktadır. Zamanla tamamen esnek bir yapıya bürünmüş olan istanbul boğaz turu şirketleri, her isteğe göre paket hazırlayabilmektedirler. Örneğin, kiralama seçeneğini geçtiğimiz yıllarda devreye sokan tur firmaları; ne kadar akıllı bir hamle yaptıklarını gelen yoğun taleplerden sonra farkettiler.
 
Hayatının en önemli kararlarından birine imza atan gençler teknede nişan kutlamasını; lüks yatlarda, boğaz turu eşliğinde yapabilmektedir. Boğaz turları çok lüks yatlarda pahallı fiyatlara yapılabildiği gibi her insanın bütçesine uygun turlarda bulunmaktadır. Tur şirketlerinin bu kadar müşteri odaklı çalışması ve insanlara her çeşit tur imkanı sağlaması müşteri kitlesinin giderek büyümesine neden olmuştur.
 
Zamanla büyüyen müşteri kitlesine hizmet edebilmek amacıyla; boğaza tur düzenleyen birçok kuruluş kurulmuş ve bu ortamdaki rekabet çok büyük bir hal almıştır. Rekabetin olduğu yerde her zaman en iyi olmaya çalışan şirketler bir adım daha öne çıkmaktadır. Rakiplerinden farklı özelliklere, farklı tur seçeneklerine, daha lüks yatlara sahip olan şirketler müşterilerin en çok tercih ettikleri tur firmaları arasında yer almaktadır.
 
Yalnızca ülkemizden değil, yurt dışından da çok sayıda yabancı turisti ağırlayan İstanbul, boğazda yat gezileri seçeneği ile yerli ve yabancı turistlere harika bir İstanbul gezintisi fırsatını sunuyor. Dünyada da adını yavaşça duyurmaya başlayan boğaz turları, boğazın etkileyiciliğine dayanamayan birçok insan için unutulmaz bir deneyim yaşanmasına neden olmaktadır. İstanbul'dan başlayıp, Karadeniz kıyılarına kadar uzanan boğaz turları sizleri eşsiz bir gezintiye çıkarmak için; teknelerine, yatlarına davet etmektedir.
 
Birçok farklı tur seçeneği bulunan bu firma ile; özel günlerinizde, etkinliklerinizde, arkadaş buluşmalarınızda, iş toplantılarınızda ve daha çeşitli aktivitelerinizde sizlere harika bir boğaz turu deneyimi yaşatmaktadır.
 
Herkese uygun fiyat seçenekleri ile de müşterilerinin yüzünü güldüren firma, kaliteli ekipmanları ve tecrübeli ekibiyle, en özel günlerinizde, davetlerinizde ve farklı birçok organizasyonunuzda sizin yanınızda olmaya devam edecek. 

teknede iftar
ankara iftar