Çatladıkapı Sosyal Tesisleri’nde Deniz Esintili İftar Sofraları
Çatladıkapı Sosyal Tesisleri’nde Deniz Esintili İftar Sofraları

314

0532 416 12 87 - 0534 735 64 68

bogaztekneturu@gmail.com

istanbuliftarmekanlari.com

Büyükdere Cad. Bentek İş Merkezi No : 47 Kat : 6 Daire : 609 Mecidiyeköy / ŞİŞLİ / İSTANBUL

İstanbul’un ilk kurulduğu bölgenin tamamını kaplayan ve Tarihi Yarımada olarak bilinen Fatih’in denize nazır HELİOS MARMARA YATÇILIK ‘nde deniz esintili iftar sofraları sizleri bekliyor.
 
Ramazan ayına özel her güne ayrı menü hazırlayanHELİOS MARMARA YATÇILIK ‘nin usta şefleri geleneksel Türk lezzetlerini iftar sofralarına taşıyor. HELİOS MARMARA YATÇILIK Anadolu’nun vazgeçilmez yerel kültürü ve mutfağını destekleyen iftar menüleri ile Fatih’in en sevilen mekanlarının başında geliyor.
 
İftar Mekanları 2018 HELİOS MARMARA YATÇILIK
 
Menüsündeki her lezzeti iyi malzeme, disiplinli çalışma ve doğru pişirme teknikleriyle hazırlayan ve hesaplı menü fiyatlarıyla Ramazan ayında israftan uzak yeni nesil restoranlar kategorisinde dikkat çekiyor. Türk damak zevkini gözeten birbirinden özgün iftar menüleri ile HELİOS MARMARA YATÇILIK misafirlerini muhteşem deniz manzarası eşliğinde iftar sofrasına davet ediyor.
 
İftar Mekanları 2018 HELİOS MARMARA YATÇILIK
 
Bu yıl sıcak havalara denk gelen Ramazan dönemiyle iftar sofraları HELİOS MARMARA YATÇILIKnin bahçesine taşıyor. Tarihi Yarımada‘da muhteşem deniz manzarası ve yenilenen peyzajıyla HELİOS MARMARA YATÇILIK’inde Ramazan ayı boyunca her güne özel leziz iftar menüleri görsel zenginliklerle misafirlere sunuluyor.
 
İftar Mekanları 2018 HELİOS MARMARA YATÇILIK
 
Her Güne Ayrı İftar Menüleri
HELİOS MARMARA YATÇILIK‘nde Ramazan boyu servis edilecek olan iftar menülerinde çeşitlilik hakim.
 
Hurma, reçel, tereyağ, beyaz peynir, zeytin domates, salatalık ve sıcacık Ramazan pidesinin bulunduğu “İftariye Tabağı” nın yanı sıra her güne özel hazırlanan başlangıçlarda çorba, börek, salata HELİOS MARMARA YATÇILIK misafirleri için özel olarak hazırlanıyor.
 
İftar Mekanları 2018 HELİOS MARMARA YATÇILIK
 
Ana yemeklerde ise Hünkar Beğendi, Çoban Kavurma, Fırın Biftek, Dana Rosto gibi lezzetler yer alıyor. Ramazan ayının olmazsa olmazı tatlılar yine her güne özel olarak hazırlanarak HELİOS MARMARA YATÇILIK Sosyal Tesisleri farkıyla iftar sofranıza lezzet katacak.
 
Yemyeşil peyzajı ve muhteşem deniz manzarasıyla zevkle tadılacak HELİOS MARMARA YATÇILIK  iftar menüsü Ramazan boyunca, meyve suları ve çay KDV dahil kişi başı 45 TL.
 
* Detaylı bilgi ve rezervasyon için 
İftar Mekanları 2018 HELİOS MARMARA YATÇILIK
 
Ramazan’a Özel Canlı Ney ve Def Dinletisi
Geleneksel Ramazan kültürümüzü tüm titizliğiyle kucaklayan HELİOS MARMARA YATÇILIK Ramazan’a özel canlı ney ve def dinletisi, tüm konforuyla en ideal seçenek oluyor.
 
İftar Mekanları 2018 HELİOS MARMARA YATÇILIK
 
Büyüleyici deniz manzarası, yemyeşil peyzajı içinde deneyimli ve profesyonel servis ekibi tarafından hizmet edilen eşsiz bir iftar ziyafeti sunan HELİOS MARMARA YATÇILIK  özel dekorasyona sahip salonları ve açık hava alanlarıyla Ramazan ayında misafirlerini keyifle ağırlıyor.

teknede iftar
ankara iftar