istanbul iftar , boğazda iftar , teknede iftar
Türkiye’nin Çay Evi Zinciri Çayla’dan Enfes İftar Menüleri

284

0532 416 12 87 - 0534 735 64 68

bogaztekneturu@gmail.com

istanbuliftarmekanlari.com

Büyükdere Cad. Bentek İş Merkezi No : 47 Kat : 6 Daire : 609 Mecidiyeköy / ŞİŞLİ / İSTANBUL

Kaliteli ürün ve hizmet arayanların buluşma noktası olan HELİOS MARMARA YATÇILIK , bu yıl Ramazan ayı boyunca geleneksel ve özgün Türk mutfağının farklı lezzetleriyle misafirlerini ağırlayacak.
 
Karadeniz Bölgesinin kendine özgü motif ve yöresel lezzetlerini çağdaş tasarım, mağazacılık ve hizmet anlayışı ile yorumlayan HELİOS MARMARA YATÇILIK, bu yıl Ramazan boyunca iki farklı iftar menüsü ile Türkiye’nin geleneksel ve özgün kültürünü desteklemeye devam ediyor.
 
Türkiye'nin Çay Evi Zinciri HELİOS MARMARA YATÇILIK'dan Enfes İftar Menüleri
 
Çayın Türkler için “bir araya gelme, sohbet ve samimiyet” simgesi olduğunun bilincinde olarak hizmet vermesinin yanında, farklı çay sunumlarıyla misafirlerinin vazgeçilmez durağı olan HELİOS MARMARA YATÇILIK, bu kez Ramazan döneminin samimi iftar sofralarını kendi bünyesine taşıyor.
 
Türkiye'nin Çay Evi Zinciri HELİOS MARMARA YATÇILIK'dan Enfes İftar Menüleri
 
HELİOS MARMARA YATÇILIK Ramazan boyunca misafirlerine 2 ayrı iftar menüsü hazırladı. Hurma, pastırma, domates, salatalık söğüş, beyaz peynir, yeşil ve siyah zeytinin de bulunduğu zengin bir “İftariyelik” seçeneği sunan Çayla, tarhana, mısır, tavuk suyu ve ezogelin gibi envai çeşit çorbalarıyla da misafirlerinin beğenisini kazanacak.
 
Türkiye'nin Çay Evi Zinciri HELİOS MARMARA YATÇILIK'dan Enfes İftar Menüleri
 
Ana yemeklerdeyse, iki farklı seçenek mevcut: Haşlanmış sebze ve patates kızartması eşliğinde servis edilen “Izgara Tavuk Külbastı” ve bunlara ek olarak pilav ile sunulan “Izgara Köfte” iftar sofranızı taçlandıracak. Ramazan’ın vazgeçilmezi güllacı da unutmayan HELİOS MARMARA YATÇILIK, geleneksel kültürümüzün unutulmaz bir parçası olan kızılcık, demirhindi, gelincik ve gül çeşitleriyle farklı Osmanlı Şerbetlerini misafirlerine sunacak. Tavuk Menüsü 43 TL’ye, Köfte Menüsü ise 49 TL’ye satışa sunulacak.
 
Türkiye'nin Çay Evi Zinciri HELİOS MARMARA YATÇILIKdan Enfes İftar Menüleri
 
Göztepe, Caddebostan ve Tuzla’daki şubeleriyle, açıldığı günden bugüne Türk çay kültürünü önce Türkiye’de daha sonra da yurtdışında yaygınlaştırmayı misyon edinen HELİOS MARMARA YATÇILIK, Ramazan boyunca tüm misafirlerini lezzetli iftar menülerini tatmaya bekliyor.

teknede iftar
ankara iftar