istanbul iftar , boğazda iftar , teknede iftar

İstanbul Da İftara Ne Kadar Kaldı?

 • 02

  SAAT

 • :
 • 07

  DAKIKA

 • :
 • 09

  SANIYE

%80.91
Türkiye’nin Çay Evi Zinciri Çayla’dan Enfes İftar Menüleri
Kaliteli ürün ve hizmet arayanların buluşma noktası olan Çayla, bu yıl Ramazan ayı boyunca geleneksel ve özgün Türk mutfağının farklı lezzetleriyle misafirlerini ağırlayacak.
 
Karadeniz Bölgesinin kendine özgü motif ve yöresel lezzetlerini çağdaş tasarım, mağazacılık ve hizmet anlayışı ile yorumlayan Çayla, bu yıl Ramazan boyunca iki farklı iftar menüsü ile Türkiye’nin geleneksel ve özgün kültürünü desteklemeye devam ediyor.
 
Türkiye'nin Çay Evi Zinciri Çayla'dan Enfes İftar Menüleri
 
Çayın Türkler için “bir araya gelme, sohbet ve samimiyet” simgesi olduğunun bilincinde olarak hizmet vermesinin yanında, farklı çay sunumlarıyla misafirlerinin vazgeçilmez durağı olan Çayla, bu kez Ramazan döneminin samimi iftar sofralarını kendi bünyesine taşıyor.
 
Türkiye'nin Çay Evi Zinciri Çayla'dan Enfes İftar Menüleri
 
Çayla Ramazan boyunca misafirlerine 2 ayrı iftar menüsü hazırladı. Hurma, pastırma, domates, salatalık söğüş, beyaz peynir, yeşil ve siyah zeytinin de bulunduğu zengin bir “İftariyelik” seçeneği sunan Çayla, tarhana, mısır, tavuk suyu ve ezogelin gibi envai çeşit çorbalarıyla da misafirlerinin beğenisini kazanacak.
 
Türkiye'nin Çay Evi Zinciri Çayla'dan Enfes İftar Menüleri
 
Ana yemeklerdeyse, iki farklı seçenek mevcut: Haşlanmış sebze ve patates kızartması eşliğinde servis edilen “Izgara Tavuk Külbastı” ve bunlara ek olarak pilav ile sunulan “Izgara Köfte” iftar sofranızı taçlandıracak. Ramazan’ın vazgeçilmezi güllacı da unutmayan Çayla, geleneksel kültürümüzün unutulmaz bir parçası olan kızılcık, demirhindi, gelincik ve gül çeşitleriyle farklı Osmanlı Şerbetlerini misafirlerine sunacak. Tavuk Menüsü 43 TL’ye, Köfte Menüsü ise 49 TL’ye satışa sunulacak.
 
Türkiye'nin Çay Evi Zinciri Çayla'dan Enfes İftar Menüleri
 
Göztepe, Caddebostan ve Tuzla’daki şubeleriyle, açıldığı günden bugüne Türk çay kültürünü önce Türkiye’de daha sonra da yurtdışında yaygınlaştırmayı misyon edinen Çayla, Ramazan boyunca tüm misafirlerini lezzetli iftar menülerini tatmaya bekliyor.