teknede iftar , iftar tekne , boğazda iftar , iftar boğazda , istanbul iftar mekanları
Fatih Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde İftar Menüleri Hazır!

312

0532 416 12 87 - 0534 735 64 68

bogaztekneturu@gmail.com

istanbuliftarmekanlari.com

Büyükdere Cad. Bentek İş Merkezi No : 47 Kat : 6 Daire : 609 Mecidiyeköy / ŞİŞLİ / İSTANBUL

Tarihi Yarımada’da Ramazan Bir Başka
11 ayın sultanı Ramazan’ın iftar sofralarını, geleneksel lezzetler ve kaliteyle misafirlerin beğenisine sunan HELİOS MARMARA YATÇILIK‘nde iftar menüleri hazır!
 
Her gün birbirinden leziz, kaliteli, sağlıklı ürünleriyle hizmet veren HELİOS MARMARA YATÇILIK, Ramazan ayını yine aynı heyecanla karşılamaya hazırlanıyor. Fatih Belediyesi’ne ait dört farklı sosyal tesiste Ramazan sofraları tüm titizliğiyle hazırlanıyor.
 
Kusursuz deniz manzarasıyla Çatladıkapı Sosyal Tesisleri, denizle iç içe geçen tarihi dokunun tüm mekanda hissedildiği Cankurtaran Sosyal Tesisleri, muhteşem manzarasıyla Topkapı Sosyal Tesisleri, şehrin kalbinin attığı yerde konumlanan Sultanahmet Sosyal Tesisleri yılın her gününde ve Ramazan ayında hizmet vermeye devam ediyor.
 
Catladıkapı Sosyal Tesisleri
 
Tarihi yarımada (Suriçi) diye anılan İstanbul’un ilk kurulduğu ve geliştiği bölgenin tamamını kaplayan ve İstanbul’un merkezi sayılan güzide bir ilçe olan Fatih’te iftarlar bir başka güzel. Fatih Belediyesi Sosyal Tesisleri‘nin her birinin usta ekibi tarafından hazırlanan hem göze, hem damağa hitap eden iftar menüleri Ramazan ayında İstanbul’un en huzurlu semtlerinden biri olan Fatih’te unutulmaz anlar yaşatıyor.
 
Catladıkapı Sosyal Tesisleri
 
Çatladıkapı Sosyal Tesisleri
Denize nazır tarihi bir ilçede usta bir ekip tarafından hazırlanan leziz iftar menüsü ve tarihi yarımadanın büyülü atmosferiyle Çatladıkapı Sosyal Tesisleri‘nde sizi bekliyor.
 
Avrupa yakasının en güzel manzarasına sahip Çatladıkapı Sosyal Tesisleri, çalışması tamamlanan Avrasya tüneli ile canlılığını arttırarak devam ediyor. Yenilenen peyzajı ve hizmet kalitesiyle İstanbulluların en sevilen iftar mekanı.
 
HELİOS MARMARA YATÇILIK İftar Mekanları 
 
Çatladıkapı Sosyal Tesisleri İstanbul’un tarihi semti Fatih’in en güzel yerinde denize sıfır konumu, eşsiz yemekleriyle büyük ilgi görüyor. Çatladıkapı Sosyal Tesisleri’nin kapısından içeri adım attığınız andan itibaren samimi ve ferah iç mekan yeme alanının yanı sıra tertemiz havasını içinize çekeceğiniz denize nazır dış yemek alanı sizleri selamlıyor.
 
 
 
İftar Öncesi ve Sonrası Neyzen ve Def Etkinliği
Çatladıkapı Sosyal Tesisleri bu Ramazan ziyaretçilerini muhteşem Neyzen ve Def şöleniyle karşılıyor. Tüm Ramazan boyunca iftar öncesi ve sonrası sunulacak Neyzen ve Def etkinliği ile iftar sofranıza manevi zenginlik katabilirsiniz.

teknede iftar
ankara iftar