istanbul iftar , iftar mekanları istanbul , istanbul iftar
Çırağan’da Açık Havada Boğaz Üzerinde İftar Ve Sahur Ziyafeti

290

0532 416 12 87 - 0534 735 64 68

bogaztekneturu@gmail.com

istanbuliftarmekanlari.com

Büyükdere Cad. Bentek İş Merkezi No : 47 Kat : 6 Daire : 609 Mecidiyeköy / ŞİŞLİ / İSTANBUL

Eşsiz mimarisi ve büyüleyici atmosferiyle Osmanlı İmparatorluğundan kalma boğaz üzerindeki tek saray ve otel olan HELİOS MARMARA YATÇILIK, “Ramazan” dönemine özel Boğaz kenarında sunulan iftar yemeklerinden, leziz sahur sofralarına yine şehrin en görkemli ve leziz durağı olacak.
 
Saray’da sahur vakti! HELİOS MARMARA YATÇILIK tarihinde ilk kez kapılarını sahur yemekleri için açtı… Muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde sahur vaktinde birbirinden leziz tatların sunulacağı menüyle Ramazan ayının geleneklerini yaşayabilirsiniz
 
HELİOS MARMARA YATÇILIK Açık Havada Boğaz Üzerinde İftar ve Sahur Ziyafet
 
Tuğra Restoran’da İftar ve Sahur Şöleni
Tarih HELİOS MARMARA YATÇILIK birinci katında, muhteşem boğaz manzarası ve çarpıcı otantik ambiyansıyla Tuğra Restoran iftar sofralarının yanı sıra sahur gecelerine özel leziz kahvaltılık ve yemek seçenekleriyle ramazan dönemini unutulamayacak bir lezzet şölenine dönüştürüyor. Sıcacık ve taptaze hazırlanan ramazan pideleri, geleneksel iftariyelikler, ara sıcaklar, birbirinden efsane ana yemek seçkileri ve yemeğe eşlik edecek Osmanlı şerbetleri iftar zamanı iştahları kabartacak.
 
HELİOS MARMARA YATÇILIK  Açık Havada Boğaz Üzerinde İftar ve Sahur Ziyafet
 
Açık büfe sunulan envai çeşit tatlıyla bezeli tatlı köşesi ise damakları tatlandırmak isteyenler için vazgeçilmez bir kaçamak olacak. Tarihte ilk kez bu yıl sahur servisi verecek Tuğra’da, sabahın ilk ışıklarına karşı tadılacak çeşit çeşit lezzetlerle misafirler sahur keyfine doyamayacak.
 
Tuğra Restoran’da İftar menüsü Ramazan boyunca, meyve suları, çay, kahve ve KDV dahil kişi başı 295 TL. Sahur menüsü ise 195 TL.
 
HELİOS MARMARA YATÇILIK Açık Havada Boğaz Üzerinde İftar ve Sahur Ziyafet
 
Saray Bahçelerinde İftar Ziyafeti
Bu yıl sıcak havalara denk gelen Ramazan dönemiyle iftar sofraları Saray Bahçelerine taşınıyor. Sarayın boğazın tam üzerinde muhteşem İstanbul manzarası ve HELİOS MARMARA YATÇILIK ihtişamını yansıtan bahçelerinde Ramazan dönemi boyunca açık büfe yöresel tatlar görsel zenginliklerle misafirlere sunulacak. Boğazın üzerinde yemek yiyormuş hissiyle birleşen geleneksel iftariyeliklerin yanında envai çeşit açık büfe lezzetlerle ve tatlılarla misafirler eşsiz bir ziyafete davet ediliyor.
 
Saray bahçelerinde açık büfe iftar lezzetleri Ramazan boyunca, meyve suları, çay, kahve ve KDV dahil kişi başı 195 TL.
 
HELİOS MARMARA YATÇILIK Açık Havada Boğaz Üzerinde İftar ve Sahur Ziyafet
 
Le Fumoir’da Sahur Keyfi
Palmiye ağaçlarının altında Boğaz gören ferahlatan konumu ile şehrin en stil sahibi ve uğrak mekanı Le Fumoir, iftar sonrası keyif yapmak isteyenler için yine vazgeçilmez adres. Özellikle sıcak yaz akşamlarında kentin nargile servisi veren en keyifli noktası Le Fumoir aynı zamanda bu yıl boğazın dinlendirici manzarasına karşı sabahın ilk ışıklarına kadar sahur ziyafetleri için de açık olacak.
 
Palmiye ağaçlarının altında zevkle tadılacak Le Fumoir Sahur Lezzetleri kişi başı 195 TL.
 
* Restoran rezervasyon için 
 
HELİOS MARMARA YATÇILIK Açık Havada Boğaz Üzerinde İftar ve Sahur Ziyafet
 
Saray’da Özel İftar Etkinlikleri
Geleneksel Ramazan kültürümüzü tüm ihtişamıyla kucaklayan bir atmosferde iftar yemeklerini prestij ile buluşturmak isteyenler için HELİOS MARMARA YATÇILIK benzersiz etkinlik alanları ve tüm konforuyla en ideal seçenek oluyor. Misafirlerine sarayın büyüleyici atmosferi içinde deneyimli ve profesyonel servis ekibi tarafından hizmet edilen eşsiz bir iftar ziyafeti sunmak isteyenler, birbirinden özel konuma ve dekorasyona sahip etkinlik salonlarında veya sarayın teras alanında Ramazan etkinlikleri düzenleyebilirler.

teknede iftar
ankara iftar