tekne iftar istanbul , teknede iftar , boğazda iftar , iftar mekanları , istanbul iftar
boğazturu teknede iftar

348

0532 416 12 87 - 0534 735 64 68

bogaztekneturu@gmail.com

istanbuliftarmekanlari.com

Büyükdere Cad. Bentek İş Merkezi No : 47 Kat : 6 Daire : 609 Mecidiyeköy / ŞİŞLİ / İSTANBUL

11 ayın sultanı mübarek Ramazan Ayı‘nda sıradan iftar yemeği davetleriyle değil de boğazda lüks bir tekne ile gezinti yaparken zengin ve lezzetli iftar menüsünün tadına bakarak orucunuzu açmak isterseniz teknede iftar yemeği organizasyonu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 25 kişiye kadar olan iftar davetleriniz için yatlar, daha fazla katılımcının olacağı iftar davetleri için de farklı kapasite ve özelliklerdeki tekneler Ramazan boyunca kesintisiz olarak sizlere hizmet verecektir. Diğer tüm organizasyonlarda olduğu gibi iftar turlarımız da sadece gruplara özel olarak organize edilmektedir, karışık katılım söz konusu değildir.
 
İftar menüsünü firmamızdan talep edebileceğiniz gibi, kuru olarak kiralama işlemi yapıp kendi yiyecek ve içeceklerinizi yanınızda getirebilir ya da kendi catering firmanızla çalışabilirsiniz. Büyük tekneler kuru olarak kiralanıp kendi yiyeceklerinizi getirdiğiniz takdirde iftar programı esnasında servis yardımı ve program sonunda teknede yapılması gereken temizlik işlemi için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir.
 
İFTAR MENÜSÜ:
İftar Tabağı: Beyaz Peynir, Taze Kaşar, Hurma, Pastırma, Siyah Zeytin, Tereyağ, Bal, Reçel, Domates, Salatalık
Çorba: Süzme mercimek çorbası
Ana Yemek: Karışık Izgara, Pilav, Garnitür
Salata: Mevsim Slatası
Meyve: Mevsim meyveleri
Tatlı: Baklava
İçecekler: Kola, Fanta, Meyve Suları (Limitsiz)
 
Yatlarda yapılan iftar programları minimum 2 saat, teknelerdeki iftar programları ise 3 saat sürmektedir. Başlangıç saatleri o günkü akşam ezanı okunma saati göz önünde bulundurularak belirlenir. Organizasyon süresini uzatmak isteyenler fiyat farkını ödeyerek diledikleri kadar süre uzatma işlemi yapabilirler.
 
İftar yemeği boyunca tekne ve yatların ses sistemini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Yemek esnasında dinlemek istediğiniz tasavvuf müzikleri varsa yanınızda getirebilirsiniz (cd ya da usb olarak). Ayrıca ekstra ücret ödeyerek canlı müzik ve şemazen talebinde bulunabilir ya da kendi ekiplerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Tekne ve yat kiralama fiyatları ile ekstra hizmetler için sizden talep ettiğimiz ücret bilgisini fiyatlar sayfasında görebilirsiniz.
 
Tekne ve yatların masa ve sandalyeleri her zaman standart giydirmeleri hazır halde müşterilerin kullanımına sunulur. İç ve dış kısımların özel bir şekilde süslenmesini isteyen müşteriler tekne tipine ve süsleme talebine göre değişik miktarlarda ek ücretler ödeyeceklerdir. Süsleme işini teknede kalıcı bir iz bırakmamak şartıyla kendiniz de yapabilirsiniz.
 
İftar programında hareket noktası için yatlarda Bebek, Kandilli, Arnavutköy, Kuleli, Kuruçeşme ve Beylerbeyi semtlerini kullanıyoruz. Teknelerde ise çoğunlukla Eminönü, Kabataş, Beşiktaş, Üsküdar, Beylerbeyi ve Kuleli sahillerini kullanmaktayız. Farklı iskelelerin hareket ve bitiş noktası olarak kullanılması istenirse ekstra ücretler talep edebiliriz. Ayrıca ücrete tabi olan iskele, marina vb. noktaların kullanılması istendiği takdirde, buralarda ödenecek olan ücretleri müşteriler ödeyecektir. Firmamız sadece ücretsiz yerleri kullanmaktadır. İftar yemeğinin yenileceği zaman mola vermek için dalga almayan ve sakin bir denizi olan Beykoz koyunu kullanıyoruz. İftar süresince boğazda gezeceğimiz yerler kısaca; Avrupa yakasında Yeniköy–Beşiktaş, Anadolu yakasında Beykoz–Üsküdar arasında kalan kıyılardır.
 
Tüm detaylarda anlaşma sağlanıp sıra rezervasyon işlemine geldiğinde toplam ücretin % 50‘sini yani yarısını firmamıza kaparo ödemesi adı altında göndermeniz gerekecektir. Ödemeyi elden verebilir ya da banka yolu ile eft ya da havale yaparak gönderebilirsiniz. Kaparo almadan kesinlikle rezervasyon almadığımızın altını çizmek istiyoruz. Ayrıca tüm Ramazan Ayı’nda tüm tekne ve yatlarımıza olan yoğun talebi de göz ardı etmeyerek firmamızla bir an önce iletişim kurmanız faydanıza olacaktır.
 
İftar programı dışında 12 ay boyunca organize etmek istediğiniz her türlü akşam yemeği organizasyonu için de tüm tekne ve yatlarımızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Yemekli ve yemeksiz her türlü eğlence, davet, kutlama organizasyonları.. İftar programları dışında hangi turları organize ettiğimiz görmek isterseniz organizasyonlar sayfasına giriş yapabilirsiniz.
 

teknede iftar
ankara iftar